• Hürriyet Anma İlanı

 • Hürriyet Anma İlanları

  Hürriyet Gazetesi Anma İlanı

 • Hürriyet Gazetesi Anma İlanları

  Hürriyet gazetesi Anma ilanı vefat ilanları gibi sosyal ilan statüsünde olup, yıl dönümlerinde vefat eden kişiyi anmak amacıyla vefat eden kişinin sevdikleri, akrabaları veya dostları tarafından verilen çerçeve (kutu) içerisinde Hürriyet gazetesinde yayınlanan gazete ilanlarıdır. Hürriyet Gazetesi; anma ilanlarına tarife üzerinden %15 indirim vermektedir. Bu indirim için Vefat ilanının gazetede yayınlanmış olması şartı aranmaktadır.

  Hürriyet Gazetesine Nasıl Anma İlanı Verebilirim ?

  www.ilanhurriyet.com adresine girerek anma ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden sitemizdeki online ilan formunu doldurarak ya da bizlere telefon ve e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesi Anma İlanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim ?

  Hürriyet gazetesi Anma ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı bizlere dijital ortam yolu ile (e-posta) ya da elden ulaştırabilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesine Sitenizden Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

  Hürriyet gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür (doktora teşekkür, hastaneye teşekkür, devlet büyüklerine teşekkür, cenazeye gelenlere teşekkür vb.) ilanı, eleman, emlak, vasıta, zayi veya mevzuat, IK, turizm, eğitim, tanıtım gibi ilanlarda yine sitemizden verebilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesine Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim ?

  Evet, Türkiye’nin her bölgesi, şehri, mahallesi ve sokağından dilediğiniz gazeteye anma ilanı, vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür ilanınızı verebilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesi Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

  Hürriyet gazetesine verilen ilanlar sütun ve santim ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgilere sitemizden ve ya bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Hürriyet Gazetesi Anma İlanı Örnekleri