• Hürriyet Vefat İlanı Verme

 • Hürriyet Vefat İlan Fiyatları

  Hürriyet Gazetesi Vefat İlanı

 • Hürriyet Vefat İlanı

  Vefat ilanları; insanların sevdiklerini, dostlarını ve akrabalarının vefat haberini, sosyal çevresine iletmek amacıyla duyuru niteliğinde gazetelerde yayınlanan sosyal ilanlardır.Gazete vefat ilanları ya da gazete ölüm ilanları, vefat eden kişinin arkasından sevenleri, ailesi veya çalıştığı kurum tarafından, çerçeveli ilan formatında, siyah/beyaz, resimli veya resimsiz, değişik boyutlarda yayınlanabilen günlük ilanlardır.

  Hürriyet'e Vefat İlanı Vermek

  Hürriyet gazetesi ilan yayınlatmak istediğiniz sosyal ilanlarınız (Vefat, Anma, Başsağlığı, Teşekkür İlanları), tercih ettiğiniz ilan boyutlarına göre ve ilan bilgilerinize en uygun şekilde müşteri temsilcimiz tarafından hazırlanacaktır. İlanınız, talebinizle aynı iş gününde tasarlanarak onayınıza sunulur.Hazırlanan ilan görseline onay verdiğiniz durumda, Hürriyet gazetesi Vefat ilanları sayfalarında istediğiniz tarihte ilanınız yayınlanacaktır.

  Hürriyet Gazetesi Vefat İlan Fiyatları

  Hürriyet Vefat İlanı fiyatları, kampanyalar ve diğer şartlara bağlı değişiklik göstermektedir. Vefat İlanınızı istediğiniz dağıtım bölgelerinde yayınlatabilir, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Hürriyet Vefat İlanlarınızı İstanbul Baskısında Aile veya Şahıs imzalı verdiğiniz takdirde Vefat ilanlarına özel boyutlarda verebilir, daha uygun fiyatlarla ilanınızı yayınlatabilirsiniz. Hürriyet Vefat İlanlarınızı Türkiye Baskısı ilanlarda 10x6 cm ve 10x10 cm boyutunda vermek kaydıyla aile imzalı ilanlarda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hürriyet Vefat İlanınızı gazetede yayınlattıktan sonra aynı imzayla vereceğiniz Anma İlanı, Teşekkür İlanı veya Başsağlığı İlanınızda yapacağımız özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.Güncel fiyatlar ve indirimler için 0212 571 46 99’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesi Bölgesel ve Türkiye Genelinde Vefat İlanı Servisi

  Hürriyet gazetesi Vefat İlanlarınızı Türkiye Genelinde veya bölgesel olarak yayınlatabilirsiniz. Vefat ilanınızı Türkiye genelinde yayınlatmak istiyorsanız saat:14.00’e kadar, İstanbul Genelinde yayınlatmak isterseniz saat:19.00’a kadar, diğer bölgeler için yayınlatmak isterseniz saat:17.00’ye kadar müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

  Hürriyet Gazetesi Vefat İlanı İçin Ödeme Şartları

  Yayınlanacak olan Vefat İlanınızın onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da vereceğimiz Banka IBAN bilgilerimize havale yolu ile gönderebilirsiniz. Ödeme onayınızla birlikte, ilanınız Hürriyet gazetesinde yayınlanır.

Hürriyet Gazetesi Vefat İlanı Örnekleri