• Hürriyet Teşekkür İlanları

 • Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanları

  Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanı

 • Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanları

  Teşekkür ilanı fiyatları vefat ilanları gibi sosyal ilan statüsünde değerlendirilir. Teşekkür ilanları; vefat eden kişinin cenazesine katılanlara verilebildiği gibi, başarılı geçen bir ameliyat sonrası hastane çalışanlarına da teşekkür ilanı verilebilmektedir.

  Hürriyet Gazetesine Nasıl Teşekkür İlanı Verebilirim ?

  www.ilanhurriyet.com adresine girerek teşekkür ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden sitemizdeki online ilan formunu doldurarak ya da bizlere telefon ve e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim ?

  Hürriyet gazetesi Teşekkür ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı bizlere dijital ortam yolu ile (e-posta) ya da elden ulaştırabilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesine Sitenizden Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

  Hürriyet gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden vefat ilanı, anma ilanı, başsağlığı ilanı, eleman, emlak, vasıta, zayi veya mevzuat, IK, turizm, eğitim, tanıtım gibi ilanlarda yine sitemizden verebilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesine Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim ?

  Evet, Türkiye’nin her bölgesi, şehri, mahallesi ve sokağından dilediğiniz gazeteye teşekkür ilanı, vefat ilanı, anma ilanı, başsağlığı ilanınızı verebilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesi Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

  Hürriyet gazetesine verilen ilanlar sütun ve santim ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgilere sitemizden ve ya bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanı Örnekleri