• Hürriyet Başsağlığı İlanları

 • Hürriyet Gazetesi Başsağlığı İlanları

  Hürriyet Gazetesi Başsağlığı İlanı

 • Hürriyet Gazetesi Başsağlığı İlanları

  Hürriyet gazetesine verilen Taziye İlanı, vefat edenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına yönelik başsağlığı mesajları içeren ilan türüdür.

  Hürriyet Gazetesine Nasıl Başsağlığı İlanı Verebilirim ?

  www.ilanhurriyet.com adresine girerek başsağlığı ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden sitemizdeki online ilan formunu doldurarak ya da bizlere telefon ve e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesi Başsağlığı İlanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim ?

  Hürriyet gazetesi Başsağlığı ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı bizlere dijital ortam yolu ile (e-posta) ya da elden ulaştırabilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesine Sitenizden Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

  Hürriyet gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür (doktora teşekkür, hastaneye teşekkür, devlet büyüklerine teşekkür, cenazeye gelenlere teşekkür vb.) ilanı, eleman, emlak, vasıta, zayi veya mevzuat, IK, turizm, eğitim, tanıtım gibi ilanlarda yine sitemizden verebilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesine Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim ?

  Evet, Türkiye’nin her bölgesi, şehri, mahallesi ve sokağından dilediğiniz gazeteye başsağlığı ilanı, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanınızı verebilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesi Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

  Hürriyet gazetesine verilen ilanlar sütun ve santim ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgilere sitemizden ve ya bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Hürriyet Gazetesi Başsağlığı İlanı Örnekleri