• Hürriyet İk İlanları

 • Hürriyet İk İlan Verme

  Hürriyet Gazetesi IK İlanı

 • Hürriyet Gazetesi IK İlanları

  Hürriyet Gazetesinin İnsan Kaynakları eki Her Pazar günü Tüm Yurt genelinde Bölge baskılarında yayınlanan ilan türüdür. Bu ilanlar Hürriyet Ana gazetede değil Hürriyet IK ekinde yayınlanmaktadır. Kendi IK eki içindede sayfalara ayrılmaktadır. IK İlan Fiyatları İlanın yayınlanacağı baskı bölgesine göre, ilan boyutuna, rengine ve yayınlanacağı sayfaya göre değişmektedir.

  İlanlar baskı bölgesine göre İstanbul, Ankara, Ege, Çukurova, Akdeniz İnsan kaynakları eklerinde ya da Türkiye geneli olarak yayınlanır. İnsan Kaynakları ilanları Seri ilanlar gibi kampanyalı yayınlanmaz.Sadece pazar günleri 1 gün olarak çıkan ekte kampanyasız tek gün çıkar. İlan boyutu ilan metni içersinde geçen logoya ya da kelime sayısının veya kaç birimde personel alınacak ise diğer bir bakış açısından da bütçeye göre değişim göstermektedir

  Hürriyet Gazetesi İnsan Kaynakları Ödemelerini Kredi kartı, Banka havalesi, EFT ile yapabilirsiniz. Hürriyet gazetesi İş ilanlarında bir çok kategoride ilanlar yayınlanmaktadır. Mimar Mühendis, Öğretmen, Avukat, Doktor, Sağlık personeli, Muhasebe elemanı, Pazarlama satış personeli vb. başlıklarda ilanlar yayınlanmaktadır

  Hürriyet İnsan Kaynakları Eki

  Ekim 1995’de İstanbul’da yayın hayatına başlayan ve Mart 2004’den beri tüm Türkiye’de yayımlanan Hürriyet IK Gazetesi, İnsan Kaynakları sektörünün barometresi olarak tam 13 yıldır her Pazar Hürriyet Gazetesi okurlarıyla buluşuyor. Sadece iş arayanların değil iş hayatında başarıyı hedefleyenlerin gazetesi Hürriyet IK; Türkiye’de ekonomik gündemin iş dünyasına yansımalarını, iş hayatında yenilikleri, trendleri, mevcut ve yükselen meslekleri, bireysel ve akademik eğitim alternatiflerini içeren sayfalarıyla, yönetim otoritelerini, kariyer yolunda hayatın farklı dinamiklerini yakalama fırsatını kullananların takip ettiği bir kaynak haline gelmiştir.

  Hürriyet insan kaynakları ilanları personel, işçi ve eleman bulmada en ayrıcalıklı ve nitelikli ilan verme seçeneğidir. Hürriyet IK' ya maksimum Cuma gününe kadar tarafımıza iletebilirsiniz. Hürriyet Gazetesi eleman ilanlarında insan kaynakları bölümünde çok daha fazla etkili olmaktadır. Hürriyet Gazetesi IK ekine ilan verebileceğiniz yetkili ajansımıza başvurabilirsiniz. İnsan Kaynaklarına her türlü aradığınız nitelikteki eleman ilanlarınızı çerçeveli olarak verebilirsiniz.

  İstediğiniz ölçüde ilan verebilir renkli / renksiz tercihinizi yapabilirsiniz. Hürriyet insan kaynakları kampanyaları da bulunmaktadır. Pazar+ Perşembe kullandığınız taktirde Hürriyet IK' da daha tasarruflu ve etkili eleman ilanı verebilirsiniz. Hürriyet insan kaynaklarına ilan vermek için bize başvurabilirsiniz. Hürriyet eleman ilanlarında ve özellikle Hürriyet IK ile eleman ilanlarında en etkili gazetedir. Hürriyet gazetesine vereceğiniz çerçeveli eleman ilanlarınız Hürriyet IK' ya verin hem etkili hem de tasarruflu bir ilan vermiş olun. Hürriyet IK ekinden ilan yayınlanan sayfalar 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11. sayfalar tercihli sayfalar olarak kabul edilir.

  11. sayfadan sonraki ilan sayfaları Ekonomik ilan sayfaları Adından da anlaşılacağı gibi bu ekin daha hesaplı ilan sayfasıdır. Hürriyet Eleman İlanları eki İnsan kaynakları 10 Sütun olarak yayınlanır. Hürriyet Ankara ve Taşra IK Baskı Bölgesini Kapsayan İller; Ankara Şehir, Eskişehir, Konya, Kütahya, Karaman, Aksaray, Nevşehir, Kırşehir, Yozgat, Kayseri, Sivas, Tokat, Amasya, Kırıkkale, Karabük, Çankırı, Bartın, Kastamonu, Çorum illerinde İnsan kaynakları İlanlarınızı Ankara şehir ya da Ankara taşra baskısı olarak yayınlatabilirsiniz. Hürriyet Gazetesi İnsan Kaynakları İlanlarınızı İstanbul’dan, Ankara’dan, İzmir’den ilan iletişim hatlarımızı arayarak ya da e-mail yollayarak ilanlarınızı kolaylıkla yayınlatabilirsiniz. İnsan Kaynakları ilanlarınızın yanı sıra Seri ilanlarınızı da ajansımız aracılığı ile verebilirsiniz.