• Hürriyet İlan Güngören Bürosu

 • Hürriyet Güngören Bürosuna İlan Vermek

  Hürriyet İlan Güngören Bürosu ( 0212 571 46 99 )

 • Hürriyet İlan Güngören Bürosu

  Gazete ilanları dediğimiz ilan türü her zaman yüz binlerce kişinin erişebildiği ilanlardır. Gazete ilan türleri çeşitli insanlar tarafından sürekli takip edilmekte ve insanların daha çabuk erişebilmesi amacı ile gazetelerde yer almaktadır. Gazete ilanları her zaman kullanılan ilan yöntemlerindendir. Gazete ilanları çok geniş türlere ve temalara sahip konumdadır. Bundan ötürü sizlere de etkili birer ilan verme işleminden yararlanmanız için Hürriyet Güngören İlan Bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Güngören ilan bürosu hürriyet gazetesi ilan bürosudur. Bu büro hizmetleri ile profesyonel bir şekilde ilan hizmetlerinden yararlanıp insanlara kaliteli bir şekilde hitap edebilirsiniz. Gazete ilanları her geçen gün piyasa üzerindeki konumunu arttırmaktadır.

  Hürriyet İlan Güngören Bürosu Hizmet Anlayışı

  Güngören ilan bürosu gazete ilanı vermek isteyen herkese hizmet vermektedir. İlan hizmetlerinin ne denli faydalı ve kaliteli olduğunun farkına varan kişiler Güngören ilan büromuza taleplerini iletmektedirler. İlan türleri arasında arzu etmiş olduğunuz nitelikleri seçip tercih yapabilirsiniz. Bunun neticesinde hem uzman ekibimizden destek alabilir hem de hızlı ve kolay ilan verebilirsiniz.

  Hürriyet İlan Güngören Bürosu Hizmetleri

  Sayfamız üzerinden, Hürriyet ilanlarında ilan talebinde bulunabilir, Hürriyet İK Ekinde yayınlanmak üzere İnsan Kaynakları İlanı “çerçeveli eleman ilanı” verebilir, Hürriyet Sosyal ilan sayfaları için Vefat, Teşekkür, Başsağlığı, Anma ve mevlut ilanları yayınlatabilirsiniz. Her tür mevzuat ilanlarınızda Hürriyet İlan sayfaları ekonomik fiyatlarından istifade etmek de sayfamız üzerinden çok kolay ve pratiktir. Hürriyet Gazetesi beş ayrı baskı bölgesinde basılmakta olup her bölgenin st-cm fiyatları, kelime fiyatları, seri ilan kampanyaları, ilan geçiş saatleri ile dağıtım ağı üzerinden yayınlandığı il sayısı farklılık arz etmektedir. Sayfamız üzerinden Hürriyet İstanbul Baskısına, Hürriyet Ankara Baskısına, Hürriyet Akdeniz Baskısına, Hürriyet Ege Baskısına, Hürriyet Çukurova Baskısına ilan verebilir, seri ilan, sosyal ilan veya ticari ilanlarınızı sayılan bu iller ile beraber dilerseniz çevre illerine’de (taşra baskısına) yayınlatabilirsiniz. Hürriyet gazetesine verdiğiniz seri ilanlar, Diğer baskı bölgelerinde gazetenin bölge ilavesinin olduğu yerlerde söz konusu ilave içerisinde, ilavenin olmadığı yerlerde dağıtım ağına göre ana gazete içerisinde yer alır. Hürriyet Gazetesine ilan taleplerinizi ilan formu aracılığı ile de gönderebilirsiniz. Gazeteye İlan ana faaliyet konusu olan Güngören ilan büromuz, Hürriyet gazetesine ilan konusunda Türkiye’nin her noktasına gazete ilan reklam hizmetini götürmeye tam yetkili resmi ilan ajansıdır Hürriyet gazetesi tüm ilanlarla alakalı Güngören ilan büromuzu her zaman arayabilirsiniz. İlan fiyatları, kampanya bilgileri, ilanlarınızın hangi ilde hangi sayfada yayınlanacağına dair ayrıntılı sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

  Hürriyet ilan  Güngören bürosu hizmet telefon numaramız: 0212 571 46 99 (pbx)′ dir. Dilerseniz [email protected] adresinden Güngören ilan bürosu destek merkezimize ulaşabilirsiniz; Hürriyet gazetesine Güngören ilan bürosundan ilan – reklam verebilirsiniz veya sitemizde ki ilan formunu doldurabilirsiniz.

  Güngören ilçesinden gazete ilanı vermek için iletişim numaralarımız ile bizlere ulaşarak dilediğiniz ilan türünde; seri ilan, eleman ilanı, maktu ilan, ticari ilan, ik ilanı, vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür ilanı, taziye ilanı, ayin-i ruhani ilanı, mevlut ilanı, anma ilanı, kayıp ilanı (ehliyet kayıp ilanı, nufüs cüzdanı kayıp ilanı, yazar kasa ruhsatı kayıp ilanı vb.) verebilirsiniz.Hürriyet gazetesine Güngören ilan bürosu ile her türlü seri ilan, ticari reklam, ik ve insan kaynakları kariyer iş ilanları, vefat, anma, teşekkür, ölüm ilanı gibi sosyal içerikli ilanlarınızı, kayıp kimlik ve diğer muhtelif zayi kayıp ve hükümsüz ilanlarınızı İstanbul ilçemiz olan Güngören ilan bürosundan kolay, hızlı, ekonomik, firma avantajlarımızdan faydalanarak Telefon, email veya faks yoluyla ilanlarınızı ajansımıza iletebilirsiniz.

Ödeme Bilgileri
Hürriyet Gazetesi IBAN Numaraları

Şube Adı : Bakırköy Çarşı Şubesi

Şube Kodu : 349

Hesap Numarası : 6295325

Hesap İsmi : Yusuf Demircan

IBAN : TR98 0006 2000 3490 0006 2953 25

Hürriyet Gazetesi IBAN Numaraları

Şube Adı : Yeşilyurt Özel Bankacılık

Şube Kodu : 1201

Hesap Numarası : 5600

Hesap İsmi : Ajans Yitik

IBAN : TR64 0006 4000 0011 2010 0056 00

Hürriyet Gazetesi IBAN Numaraları

Şube Adı : Bakırköy Şubesi

Şube Kodu : 018

Hesap Numarası : 60029794

Hesap İsmi : Yusuf Demircan

IBAN : TR17 0006 7010 0000 0060 0297 94